تبلیغات
پرتال قائم - پخش انیمیشن ماسونی "ستاره 51" از صدا و سیما_قسمت اول
 
 
 


ذكر تعجیل فرج،رمز نجات بشر است، مابرآنیم كه این ذكر جهانی بشود.

پخش انیمیشن ماسونی "ستاره 51" از صدا و سیما_قسمت اول

MahdiBiya | مهدی بیا

روز پنج شنبه مورخ 16 / 04 / 1390 متأسفانه شاهد پخش انیمیشن "ستاره 51" (Planet 51) از صدا و سیما ، شبكه دو بودیم . این اتفاق تازگی ندارد و همانطور كه شما دوستان عزیز اطلاع دارید ، به كررات از این قبیل انیمیشن ها و كارتون ها در صدا و سیما ( بخصوص شبكه كودك و نوجوان ، شبكه دو ) پخش شده است .MahdiBiya | مهدی بیا

روز پنج شنبه مورخ 16 / 04 / 1390 متأسفانه شاهد پخش انیمیشن "ستاره 51" (Planet 51) از صدا و سیما ، شبكه دو بودیم . این اتفاق تازگی ندارد و همانطور كه شما دوستان عزیز اطلاع دارید ، به كررات از این قبیل انیمیشن ها و كارتون ها در صدا و سیما ( بخصوص شبكه كودك و نوجوان ، شبكه دو ) پخش شده است .

خوشبختانه یا متأسفانه این فیلم از صدا و سیما و شبکه ی دو (شبكه كودك و نوجوان) پخش شده است ، خوشبختانه را از آن لحاظ گفتم چون وسیله ایی شد تا این فیلم را نقد كنم و شما اطلاعاتی (شاید) جدیدی بدست آورید و متأسفانه ازاین بابت كه چرا این فیلم باید از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش بشود و اون هم از شبكه ی كودك و نوجوان ؟ .


نمای كلی فیلم :

این فیلم در سیاره ایی به غیر از زمین اتفاق می افتد كه موجودات فصائی (سبز رنگی) در آن زندگی میكنند ، این موجودات همیشه در وحشت از حمله ساکنان سیاره های دیگر به سرزمینشان بسر می برند كه مبادا توسط آنان كشته یا حتی خورده شوند .

وقتی که کاپیتان چارلز بیکر CAPTAIN CHARLES “CHUCK” BAKER سفینه اش را در سیاره ۵۱ فرود می آورد، تصور نمی کند که به سیاره ای آباد و با ساکنانی سبز رنگ وارد شده است و وقتی که کاپیتان و اهالی سیاره یکدیگر را می بینند، توهم و ترس متقابل از موجودات ناشناخته اوج می گیرد و ماجراها آغاز می شوند…در این میان LEM ، جوانی که به اکتشاف در سیارات دیگر علاقمند است، به کاپیتان بیکر کمک می کند تا بتواند سیاره ۵۱ را ترک کند و … .
"نقد فیلم"

در اولین سكانس های فیلم شما شاهد ارتباط یك پسر و دختری می شوید كه این ارتباط را با توجه به نامشروع بودن ، بسیار سالم و مشروع قلمداد میكنند و چند ثانیه قبل از بوسه عاشقانه یشان سر و كله ی یك صفینه فضائی پیدا میشود .(این اتفاقات در سالن سینما و در سیاره 51 اتفاق می افتد.)

اولین چیزی كه به ذهن مخاطب در این سكانس القاء میشود نماد تك چشم و چشم جهان بین است كه به صورت كاملا مشخص در بالای صفینه فضایی نمایان است .

در چند سكانس بعد از حضور صفینه فضایی و درگیری آن با ساكنین سیاره 51 ، شاهد پیاده شدن فردی (فرمانده، انسانیست! : (موجودیست زائده تخیل ساكنین سیاره كه شبیه به انسان است و برای كشتن یا خوردن انها به سیاره آنها حمله میكند.) هستید كه بعد از اشاره به تك چشم بودن اون ، باید به چوب دستی هم كه در دست داره اشاره ایی بكنم ، این چوب دستی در هالیوود به خصوص فیلم "هری پارت" ، "ارباب حلقه ها" و "Clash Of The Titans" نیز استفاده شده است .

دوستان توجه داشته باشند كه نماد تك چشم ( چشم جهان بین) یكی از نمادهای بسیار مهم ماسون هاست.

" ارباب حلقه ها"

"هری پاتر"

"Clash Of The Titans"

 

یكی از بی نظیرترین نقد ها نقد فیلم "Clash Of The Titans" در وبلاگ راه آسمانی است ، كه پیشنهاد میكنم حتما مطالعه بفرمائید .

 یكی دیگر از نكات ریز این كاركتر (انسانیت) (منهای سر اون(تك چشم))، آناتومی بدن اون هست كه كاملا به انسان شباهت دارد و حتی تعداد انگشتانش بر خلاف انگشت های ساكنین سیاره 51 ، پنج انگشت است ، لذا كدهای تك چشم بودن و انسان نما بودن این كاركتر ، اشاره مستقیمی به دجال و اخر الزمان دارد . 

نكته دیگر از چوب دستی این مطلب است كه گویا ما این چوب دستی را در فیلم دیگری دیده ایم ! ، بله فیلم "ارباب حلقه ها" كه نماد و نشان چشم جهان بین است و همانطور كه مشاهده میكنید سلاح "انسانیست" ، تشعشاتی هست كه از چشم اون خارج میشود و شاید اشاره به درخشندگی چشم جهان بین دارد . 

"یك دلاری آمریكا"

 

"ارباب حلقه ها"

"ستاره 51"

"تشعشات نورانی"

 در پوستر تبلیغاتی فیلم (در راهروی سینما در خود فیلم) شما شاهد این هستید كه این "انسانیت" با سلطه ایی كه بر ستاره 51 پیدا كرده یه زن را در دست خود دارد ، شاید به این نكته می خواهد اشاره كنند كه این جنگ و در پایان نابودی سیاره 51 یك بازیچه است ، كه بتواند به هدف نمایی خود و به دست آوردن ناموس (های) اون ستاره را داشته باشه .

در همان سالن دو پوستر دیگر وجود داره كه بچه ایی بر روی پدر خود نشسته و گریه میكند و پوستر دیگری كه یك "انسانیت" یكی از ساكنین سیاره 51 كه یك زن هست را در آغوش گرفته و زن از وحشت "انسانیت" جیغ میزند . 

 در قسمت بعدی شما شاهد رفتگر شهر هستید كه وقتی متوجه میشه كه باران (رحمت الهی) می خواهد ببارد ، میگه : "از بارون بدم میاد" . شاید این خود یك نوع خدا ستیزی و نا امیدی از درگاه الهی باشد . (نا شكری )

حالا جالب اینجاست كه از آسمان به جای بارش باران ، سنگ می بارد و شهروند دیگری از این بارش اظهار رضایت می كند . در صورتی كه زحمت تمیز كردن این سنگ ها به عهده رفتگر است و او از بارش باران اصلا خوسحال نیست .

شاید بخواهد به مسئله ی فقیر و غنی اشاره كند و اینكه اون زیر دستیها همیشه در رنج و عذاب هستند و خوشی فقط برای پولدار هاست .

 

 در این سكانس بچه ها در حال بازی هستند كه نقش اون خیلی نزدیك به نمودار "كابالا" است .


"نمودار كابالا"

در قسمت بعدی در رصدخانه شما شاهد صحبت های "لم" هستید كه ، كشف كهكشان ها و اسرار جهان را به لطف دانشمندان می داند و این خود بیانگر تفكر كابالا ست كه وجود خداوند را منكر میشود و علت به وجود آمدن تمام ذرات هستی و انسان را خود به خودی و اتفاقی می داند .

جالب اینجاست كه این حرف های به ظاهر ساده را به كودكانی زده می شود  كه مغز و تفكر اونها عاری از هر گونه فكر منفی و بد است و با این كارش اونها را هر طوری كه بخواد و به هر راهی منحرف میكنه .

 

 

در ادامه "لم" بچه ها را با دادن یه یویو خوشحال میكنه و یویو را وسیله ایی قرار میده كه نماد ماسون ها یعنی هرم را به نمایش بگذاره .


"پایان فسمت اول"

 [ ]
[ مرتبط با ] : .::. فراماسونری .::.
ن : محمد مهدی واحدتی نیا
ت : یکشنبه 9 مرداد 1390
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.