تبلیغات
پرتال قائم - انتظار (المهدی 2)...معرفی_نرم افزار
 
 
 


ذكر تعجیل فرج،رمز نجات بشر است، مابرآنیم كه این ذكر جهانی بشود.

انتظار (المهدی 2)...معرفی_نرم افزار

انتظار (المهدی 2)

این نرم افزار در واقع نسخة جدیدی از نرم افزار پیشین، و محصول نوینی از شرکت طاووس رایانه با صاحب امتیازی شرکت «مهندسی ایمانتک» می باشد.

 

بقیه در ادامه مطلب..

 انتظار (المهدی 2)

این نرم افزار در واقع نسخة جدیدی از نرم افزار پیشین، و محصول نوینی از شرکت طاووس رایانه با صاحب امتیازی شرکت «مهندسی ایمانتک» می باشد که در سال 1380 ﻫ . ش تولید شده است و با نام «انتظار» مشهور گشته است. این لوح فشرده افزون بر امکانات و منابع اطلاعاتی نسخة قبلی، امکانات متعدد دیگری را نیز عرضه نموده است.
نرم افزار «انتظار» حاوی معرفی گویای 100 عنوان کتاب دربارة حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه در چهار سطح کودک، نوجوان، جوان، دبیرستانی و دانشگاهی می باشد که امکان محدود نمودن کتب به سطح مورد نیاز، برای کاربر فراهم گردیده است. در قسمت «احادیث»، متن کتاب غیبت نعمانی که از جمله قدیمی ترین متون دربارة حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه است، با ترجمة فارسی به نمایش درآمده است. ضمن اینکه فهرستی از نمایه های استخراج شده از این کتاب، در معرض استفادة کاربر قرار دارد و به کمک قابلیت و جستجو، می تواند به پژوهش در این کتاب بپردازد.
در بخش «حکایات»، دوازده حکایت دربارة زندگانی آن حضرت و تشرّف بزرگان به محضر ایشان عرضه گردیده است که به صورت صوتی و تصویری قابل اجراست. از دیگر امکانات این برنامه، مجموعه ای از مدایح، سرودها، ادعیه، تواشیح و… است.


[ ]
[ مرتبط با ] : معرفی
ن : محمد مهدی واحدتی نیا
ت : شنبه 1 خرداد 1389
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.